Головна  →  Новини  →  3 травня 2023

В районному центрі соціальних служб працює група підтримки для жінок постраждалих від домашнього насильства

В районному центрі соціальних служб працює група підтримки для жінок постраждалих від домашнього насильства

Наше протистояння російському агресору – не привід забувати про невоєнне насильство, не привід применшувати його шкоду чи думати, що буде якийсь спеціально визначений час для боротьби з ним. Навпаки, цей час – саме зараз. Нині, коли всі ми, вся країна знає, як це страшно й боляче – зіткнутися з агресором, ми як ніколи добре можемо зрозуміти постраждалих від домашнього насильства. Після всього, що переживає наша країна, ми не будемо терпимими до будь-якого прояву насильства.

Отож соціальні служби Дніпровського району не стоять осторонь проблеми домашнього насильства, а всіляко допомагають та підтримують тих, хто постраждав від цього.

Так, учора в Дніпровському районному центрі соціальних служб розпочала свою роботу нова група підтримки для жінок постраждалих від домашнього насильства. Тема зустрічі: «Знайомство. Планування роботи в групі та пошук внутрішніх ресурсів». Учасниці зустрічі ділилися своїми проблемними історіями та успіхами. Група працювала в атмосфері безпеки, довіри та підтримки, без засудження та критики.

Група підтримки проходить щовівторка з 10:00 до 12:00. При потребі телефонуйте до Дніпровського районного центру соціальних служб за номером (068) 441-95-65.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб

Перейти до спискуВерсiя для друку