КМДА Київська міська державна адміністрація


18 травня 2023

Звернення т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Звернення т.в.о. голови Дніпровської РДА Павла Бабія з нагоди відзначення Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Сьогодні вся України вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу.

Майже 80 років минуло з часів трагічних подій депортації кримських татар. Народу, який був та залишається частиною нашої держави. Україна ніколи не визнає анексії росією історичної батьківщини кримських татар.

На жаль, у сучасній історії кримських татар знову з’явилися трагічні сторінки. Сьогодні, як і в 1944 році, окупанти знову вчиняють жахливі злочини проти кримськотатарського народу, проти всіх українців.

Вже понад дев’ять років кримськотатарський народ вимушений страждати від утисків на рідній землі. Знову йдуть переслідування та порушення прав представників етносу, зникнення та вбивства громадських активістів.

Ми пам’ятаємо і пам’ятатимемо всіх загиблих та вбитих в ті доленосні часи й зараз. Саме ця пам'ять дає нам сили боротися проти новітнього геноциду. І ми переможемо, бо пам’ятаємо!

 

З повагою

Т.в.о. голови Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації                                   Павло БАБІЙПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.