Головна  →  Новини  →  31 травня 2023

В Дніпровському районному центрі соціальних служб працює група підтримки жінок постраждалих від домашнього насильства

В Дніпровському районному центрі соціальних служб працює група підтримки жінок постраждалих від домашнього насильства

Тема домашнього насилля продовжує бути актуальною і потребує планування та розробки алгоритму дій, щодо вирішення цієї проблеми. Тож соціальні служби Дніпровського району не стоять осторонь цієї проблеми, а всіляко допомагають та підтримують тих, хто постраждав від цього. Зокрема, в Дніпровському районному в місті Києві центрі соціальних служб проводиться щотижнева група підтримки для жінок, постраждалих від домашнього насилля.

Так, на останній зустрічі присутні дізнались про такі спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, як терміновий заборонний припис і обмежувальний припис стосовно кривдника. Було зазначено, що в Україні  для попередження цього явища прийнято Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», окрім того, новою сходинкою у боротьбі з насильством стала ратифікація Україною Стамбульської конвенції, яка набрала чинності 1 листопада поточного року.

Подібні зустрічі є простором для отримання корисних знань, можливістю поділитися власними переживаннями і отримати підтримку, формуванню адаптивних поведінкових стратегій, які допоможуть запобігти від потрапляння в аб'юзивне коло.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб

Перейти до спискуВерсiя для друку