Головна  →  Новини  →  1 червня 2023

У Міжнародному промисловому форумі взяли участь промисловці Дніпровського району

У Міжнародному промисловому форумі взяли участь промисловці Дніпровського району

1 червня у Міжнародному виставковому центрі завершується триденна виставка «Міжнародний промисловий форум 2023». Міжнародний промисловий форум - найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI).

На черговому XXI промисловому форумі взяло участь близько 150 компаній. Експозиції надали змогу познайомитись з новітніми промтехнологіями, обладнанням, інструментами та послугами. Виставка також дала можливість побачити роботу потужних станків та інноваційних технологій.

У престижних виставкових заходах від Дніпровського району взяло участь промислове підприємство ТОВ «Сторожук» (UASTAL). Кампанія 18 років спеціалізується на проектуванні і виготовленні виробів із металу, наданні послуг з металообробки (лазерна порізка металу та труб, гідроабразивна порізка, листове гнуття, зварювальні роботи, фарбування готових деталей тощо).

Підприємство має багаторічний досвід з продажу та сервісного обслуговування лазерних верстатів для різання листового металу, лазерних верстатів для трубного різання, оптоволоконних верстатів зі змінними столами. Вказане обладнання використовується у власному виробництві.

Керівництво підприємства також активно надає допомогу нашим військовим, за що отримує численні подяки від оборонців.

Підготовлено відділом з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Дніпровської райдержадміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку