Головна  →  Новини  →  3 червня 2023

У Дніпровському районі столиці триває перевірка найпростіших укриттів

У Дніпровському районі столиці триває перевірка найпростіших укриттів

Сьогодні робочою групою у складі представників Дніпровського управління поліції ГУ НП у м. Києві, районного управління ДСНС, Дніпровської РДА та балансоутримувачів (відповідальних осіб за укриття) здійснено перевірку укриттів. Зокрема, група звертає особливу увагу на санітарний стан укриттів та доступність для людей в режимі 24/7.

Крім того, впродовж рейдів, з балансоутримувачами проведено додаткову роз’яснювальну роботу стосовно порядку доступу до укриттів під час сигналу оповіщення «Повітряна тривога» та відповідальності у разі не виконання вимог посадових осіб цивільного захисту.

Всі порушення, які були виявлені – зафіксовано. Складені акти передані відповідальним органам для усунення недоліків в найкоротші терміни.

Перевірки триватимуть й надалі, як вдень, так і вночі.

Нагадаємо, що балансоутримувачі укриттів комунальної та приватної форми власності, на балансі яких перебувають приміщення віднесені до фонду захисних споруд цивільного захисту столиці, зобов’язані забезпечити цілодобовий та безперешкодний доступ громадян до зазначених приміщень незалежно від часу оголошення повітряної тривоги.

Мешканці можуть знайти найближчі до них укриття за допомогою інтерактивної карти, яка доступна за посиланням.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку