КМДА Київська міська державна адміністрація


4 червня 2023

Мобільною групою продовжується перевірка найпростіших укриттів Дніпровського району

Мобільною групою продовжується перевірка найпростіших укриттів Дніпровського району

Санітарно-технічний стан та доступність людей до укриттів продовжують перевіряти робочі групи до складу яких входять представники Дніпровського управління поліції ГУ НП у м. Києві, районного управління ДСНС, Дніпровської райдержадміністрації та балансоутримувачі (відповідальні за укриття особи). Обстеження всіх захисних споруд цивільного захисту проводиться в різний час доби: і вдень, і вночі.

Під час інспектування стану приміщень в яких перебуватимуть люди у разі отримання сигналу «Повітряна тривога», робочою групою звертається увага на наявність електроживлення, освітлення, санітарі умови, вказівників щодо місця укриття тощо.

Виявлені порушення в роботі укриттів негайно фіксуються правоохоронцями. Складені акти оперативного огляду об’єкта передані відповідальним органам для усунення недоліків в найкоротші терміни.

Робота із перевірки укриттів, контроль за їхнім станом та забезпеченням до них доступу продовжується й надалі.

Нагадуємо, що у разі виявлення зачиненого укриття звертатись до Національної поліції за номером «102», ДСНС за номером «101» та оперативного чергового: (044) 292-61-16; (044) 366-51-51; (067) 224-81-76.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.