Головна  →  Новини  →  5 червня 2023

Учениця Київського професійного коледжу «Лівобережний» Дніпровського району посіла III місце на міському конкурсі фахової майстерності з професії «Манікюрник»

Учениця Київського професійного коледжу «Лівобережний» Дніпровського району посіла III місце на міському конкурсі фахової майстерності з професії «Манікюрник»

На базі  комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж сфери послуг» проведено міський конкурс фахової майстерності серед учениць закладів професійної (професійної) освіти з професії «Манікюрник».

У конкурсі взяли участь 6 учасниць, серед яких учениця Київського професійного коледжу «Лівобережний» Дніпровського району, виконуючи програму в теоретичному та практичному турах.

Перевірка знань передбачала 60 тестових питань з предметів «Матеріалознавство», «Основи манікюрної справи», «Основи санітарії та гігієни», «Охорона праці»; виконання манікюру з покриттям нігтів гель-лаками з національно-патріотичним салонним дизайном на натуральних нігтях.

Професійними фахівцями журі – керівником навчального центру «Aniuta Diamond» та майстром виробничого навчання Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну - визначено переможців, зокрема,  Діана Лапшина, здобувачка освіти комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж Лівобережний», що в Дніпровському району, посіла почесне III місце.

Творче змагання сприяє підвищенню рівня професійної підготовки здобувачів освіти, розвитку їх творчості; удосконаленню організації та змісту навчання під час підготовки кваліфікованих робітників, підвищенню престижності професії.

Лідери випробування нагороджені цінними подарунками, медалями та дипломами 1, II, III ступенів Департаменту освіти і науки КМДА та Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у м. Києві.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами don.kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку