Головна  →  Новини  →  4 липня 2023

Правоохоронців Дніпровського району привітали з професійним святом — Днем національної поліції України

Правоохоронців Дніпровського району привітали з професійним святом — Днем національної поліції України

Щороку 4 липня наша держава відзначає свято — День Національної поліції України, яке створено саме для того, щоб вшанувати працю українських поліцейських та підкреслити їхню важливу роль.

Тож сьогодні в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала працівників Дніпровського управління Поліції з професійним святом. Вона наголосила на тому, що служба працівників поліції ніколи не буде легкою, адже вона вимагає від кожного зібраності, вміння знаходити рішення в найскладніших ситуаціях, відваги й самопожертви.

 «У цей святковий день прийміть найщиріші вітання та подяку за вашу повсякденну й самовіддану працю. Нехай ваші професійні досягнення та вдача будуть вашими супутниками у житті та винагороджені повагою й довірою мешканців Дніпровського району та всієї країни», - звернулась до правоохоронців Олена Шевченко.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто загинув внаслідок російської військової агресії.

Також Олена Шевченко відзначила правоохоронців району Подяками Дніпровської райдержадміністрації «За вагомий особистий внесок у боротьбу зі злочинністю, зміцнення законності, правопорядку у Дніпровському районі міста Києва, зразкове виконання службового обов'язку та з нагоди Дня Національної поліції України».

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку