КМДА Київська міська державна адміністрація


26 липня 2023

Відбулася чергова робоча нарада стосовно нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту

Відбулася чергова робоча нарада стосовно нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту

Сьогодні під головуванням в.о. першого заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Олени Шевченко відбулася чергова робоча нарада стосовно нарощування фонду захисних споруд цивільного захисту міста Києва для забезпечення укриття населення. Участь в засідання взяли заступник голови Дніпровської РДА Павло Бабій, директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» Іван Красний, керівники відділів і управлінь райдержадміністрації та ЖЕДів району, представники КП «Житло-сервіс», Асоціації ОСББ та ЖБК міста Києва, ОСНів та ОСББ/ЖБК Дніпровського району.

У Дніпровському районі столиці триває робота з проведення обстеження підвальних та напівпідвальних приміщень, а також споруд підземного простору, які можуть бути використані для захисту населення, що за своїми технічними характеристиками та захисними властивостями можуть бути використані для укриття населення.

На початку наради Олена Шевченко підкреслила, що наразі необхідно забезпечити нарощення кількості та місткості фонду захисних споруд цивільного захисту, у першу чергу найпростіших укриттів для населення.

Крім того необхідно якнайшвидше налагодити співпрацю з балансоутримувачами - суб’єктами господарювання різної форми власності (торгівельні комплекси та центри, розважальні заклади, паркінги, культурно-просвітницькі заклади, приватні медичні установи, культові споруди, заклади підприємницької діяльності тощо) стосовно збільшення кількості укриттів.

Зі свого боку представники ОСББ та ЖБК підняли низку питань щодо надання допомоги в проведені ремонтних робіт та забезпечені укриттів найнеобхіднішими речами.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політикиПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.