КМДА Київська міська державна адміністрація


1 серпня 2023

Автодорожники Дніпровського району прочищають зливову мережу

Автодорожники Дніпровського району прочищають зливову мережу

Гідротехнічна служба КП ШЕУ Дніпровського району в посиленому режимі прочищає зливоприймальну каналізаційну мережу. Комунальники очищають дощоприймальні та оглядові колодязі, колектори дощової каналізації, решітки зливоприймачів та зливостоків.

До виконання робіт залучено спецтехніку та спеціальне обладнання підприємства: мотопомпи, гідромонітори, насосні станції.

Нагадаємо, що у разі підтоплень проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК «Київавтодор»: (044) 284-74-19.

Якщо впало дерево чи зламалися гілки, потрібно телефонувати до аварійно-диспетчерської служби КО «Київзеленбуд»: (044) 272-40-18.

Також при падінні дерев чи гілок необхідно викликати рятувальників: 101 або 044-430-37-13 (телефон КАРС). При травмуванні людей негайно телефонуйте 103.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва»При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.