Головна  →  Новини  →  9 листопада 2023

Привітання в.о.першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Привітання в.о.першого заступника голови Дніпровської РДА Олени Шевченко з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!                   

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди відзначення вашого професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Культура і мистецтво – найбільші скарби для кожної держави. Впродовж століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність, а сьогодні героїчно протистоїть намаганню російської нечисті знищити нас, як українську націю, як український народ.

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї та оберегами історичної пам’яті.

Ваша праця завжди на виду. Завдячуючи щоденній роботі, ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до істинних витоків нашої культури, бачити в ній найкраще і найцінніше. 

Також ви продовжуєте і надалі тримати культурний фронт та допомагати військовослужбовцям ЗСУ, а разом з тим, примножувати велич нашої Батьківщини, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличувати рідну Україну!

Нехай ніколи не полишають вас завзятість та енергія, сила волі, витримка та оптимізм! Бажаю вам міцного здоров’я, невичерпних джерел натхнення, нових творчих досягнень, великого людського щастя, благополуччя та миру Україні.

З повагою

В.о. першого заступника голови Дніпровської районної
в місті Києві державної адміністрації                                                                  Олена ШЕВЧЕНКО

Перейти до спискуВерсiя для друку