Головна  →  Новини  →  9 листопада 2023

Олена Шевченко привітала працівників галузі культури з професійним святом

Олена Шевченко привітала працівників галузі культури з професійним святом

Сьогодні, з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва,  в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко привітала працівників сфери культури Дніпровського району з професійним святом. До вітань долучилися керівник апарату райдержадміністрації Ігор Ластовецький, начальник районного відділу культури Оксана Мерінова, помічники депутатів Київради та керівники волонтерських організацій.

Захід розпочався з вшанування хвилиною мовчання пам'яті загиблих воїнів-захисників України та усіх тих, хто став жертвою російсько-української війни.

Звертаючись до присутніх, Олена Шевченко зазначила, що культура і мистецтво — найбільші скарби для кожної держави. У всі часи саме культура та народна творчість були виразниками національної ідеї та оберегами історичної пам’яті, що живили і зміцнювали нашу державність. Дякую  кожному  з вас  за  зберігання  та примноження цього неоціненного скарбу нації.

Олена Володимирівна відзначила працівників культурної сфери Дніпровського району Подяками та Грамотами Дніпровської РДА, Подяками Департаменту культури КМДА.

Також представників культурної галузі району відзначили пам’ятними відзнаками та Подяками відділу культури Дніпровської райдержадміністрації.

«Завдяки культурі ми змогли зберегти свою незалежність та самобутність. І саме завдяки нашій культурі, нашій духовності ми переможемо ворога», - відмітила Олена Шевченко.

Інформацію підготовлено відідлом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку