Головна  →  Новини  →  29 листопада 2023

В районному Управлінні соціального захисту населення відбулася робоча нарада щодо проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

В районному Управлінні соціального захисту населення відбулася робоча нарада щодо проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Учора в Управлінні соціального захисту населення Дніпровської РДА відбулася робоча нарада щодо відпрацювання механізму проведення вуличного інформаційно-просвітницького заходу до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

До обговорення долучилися начальник Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА Олександра Соя, представники Дніпровського районного в місті Києві центру соціальних служб, Дніпровського управління поліції ГУ Національної поліції у місті Києві, сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції ГУ Національної поліції у місті Києві. До участі в нараді також були запрошені представники Управління патрульної поліції у місті Києві Департаменту патрульної поліції.

З метою висвітлення проблеми домашнього насильства та розповсюдження інформаційних матеріалів серед населення Дніпровського району на зустрічі були розглянуті організаційні питання стосовно місця проведення акції, залучення представників інших суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Наприкінці наради суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі визначилися з місцем та часом проведення інформаційно-просвітницького заходу, забезпечення учасниками друкованою інформаційно-довідковою продукцією для розповсюдження серед населення Дніпровського району.

Акція «16 днів проти насильства» – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Мета заходу – привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Управління соціального захисту населення Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку