Головна  →  Новини  →  6 грудня 2023

В районному Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відзначили День Святого Миколая

В районному Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю відзначили День Святого Миколая

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Святого Миколая, в Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Дніпровського району відбулися святкові заходи.

Креативний та творчий колектив театру міміки та жесту «Райдуга» підготував для підопічних Центру та запрошених гостей цікаву святкову виставу. Театралізована інсценізація у виконанні акторів зачарувала та занурила присутніх у казкове дійство.

Привітати зі святом підопічних Центру завітали почесні гості: Уповноважена Київської міської ради з прав осіб з інвалідністю Леся Петрівська, в.о. першого заступника голови Дніпровської РДА Олена Шевченко, директор районного Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю Марина Корява та керівник Управління соціального захисту населення РДА Олександра Соя.

На завершення свята діти та молодь, якими опікується Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, від Дніпровської райдержадміністрації отримали фруктові набори, а від ГО «Могутня нація» та Центру Адиктології «New life» солодкі подарунки.

Виловлюємо окрему подяку КП «Світоч» за надані подарунки вихованцям Центру.

Інформацію підготовлено відділом інформаційгої політики

Перейти до спискуВерсiя для друку