Головна  →  Новини  →  8 лютого 2018

Студентів ознайомили як не стати жертвою торгівлі людьми

Студентів ознайомили як не стати жертвою торгівлі людьми

08 лютого 2018 року відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської райдержадміністрації спільно з Благодійним фондом «Карітас-Київ» для студентів Київського державного коледжу туризму та готельного господарства (вул. Жмаченка, 26) було проведено семінар на тему «Протидія торгівлі людьми».

Семінар відкрив начальник відділу – Василь  Ільєнко, до роботи семінару долучились: заступник директора навчального закладу – Денисова О.М., юрист, експерт з протидії торгівлі людьми, координатор проектів з протидії торгівлі людьми Благодійного фонду «Карітас-Київ» - Бойко І.В., відповідальна особа за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми – Зікеєва С.Г., фахівець з соціальної роботи Дніпровського районного в місті києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Трещукова Д.Л., старший лейтенант, старший інспектор сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції – Крупеня О.В.

Студентів було ознайомлено з формами сучасного рабства, статистикою злочинів у сфері торгівлі людьми та наведено конкретні приклади. Семінар був побудований на діалозі зі студентами та супроводжувався тематичними відео матеріалами.

Молоді люди, в ході семінару, отримали інформацію, як не стати жертвою торгівлі людьми та, яке покарання передбачено законодавством для тих зловмисників, які намагаються наживатися на цьому злочинному бізнесі.

Це був перший семінар із запланованого інформаційно-просвітницького циклу "Протидія торгівлі людьми". Протягом місяця такі семінари будуть проведені і в інших вищих навчальних закладах Дніпровського району.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку