Головна  →  Новини  →  21 лютого 2018

В районі проведено черговий семінар з циклу «Протидія торгівлі людьми»

В районі проведено черговий семінар з циклу «Протидія торгівлі людьми»

Відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської райдержадміністрації спільно з Благодійним фондом «Карітас-Київ» продовжено цикл семінарів на тему «Протидія торгівлі людьми».

21 лютого 2018 року було проведено семінар для студентів Київського професійного ліцею транспорту (вул. Машиністівська, 1-Б).

Семінар відкрив начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту – Василь  Ільєнко, до роботи семінару долучились: заступник директора навчального закладу – Власенко В.В., юрист, експерт з протидії торгівлі людьми, координатор проектів з протидії торгівлі людьми Благодійного фонду «Карітас-Київ» - Бойко І.В., заступник начальника відділу – Верба Т.В., відповідальна особа за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми – Зікеєва С.Г., фахівець з соціальної роботи Дніпровського районного в місті києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Кулініч О.В., старший лейтенант, старший інспектор сектору ювенальної превенції Дніпровського управління поліції – Крупеня О.В.

Студентів було ознайомлено з формами сучасного рабства, статистикою злочинів у сфері торгівлі людьми та наведено конкретні приклади. Семінар був побудований на діалозі зі студентами та супроводжувався тематичними відео матеріалами.

Молоді люди, в ході семінару, отримали інформацію, як не стати жертвою торгівлі людьми та, яке покарання передбачено законодавством для тих зловмисників, які намагаються наживатися на цьому злочинному бізнесі.

Це був другий семінар із запланованого інформаційно-просвітницького циклу "Протидія торгівлі людьми". Протягом місяця такі семінари будуть проведені і в інших вищих навчальних закладах Дніпровського району.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку