Головна  →  Анонси подій  →  2 жовтня 2018

2 жовтня пройде Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя»

2 жовтня пройде Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя»

02 жовтня о 10-00 годині в актовій залі Центру культури і мистецтв Дніпровського району (вул. Алматинська, 109) розпочнеться Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю  до  життя», який проводиться Дніпровською  райдержадміністрацією, Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Дніпровський» та та Благодійним фондом "Дніпровець. Успіх і розвиток".

Захід проводиться з нагоди відзначення Дня людей похилого віку та з метою збереження та подальшого розвитку української народної творчості, презентації мистецьких здобутків творчих колективів людей похилого віку, розвитку їх творчих досягнень і взаємозв’язків, залучення літніх людей до культурно-мистецької діяльності та сприяння активного довголіття.

Участь в пісенному конкурсі візьмуть 34 хори та хорових ансамбля з міста Києва та десяти областей України (Волинська, Івано-Франківська, Рівненська, Сумська, Полтавська, Харківська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області).

Конкурс проводиться шостий рік поспіль. Захід виріс з районного формату (участь у першому конкурсі брали три хори Дніпровського району) до Всеукраїнського пісенного конкурсу.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку