Головна  →  Новини  →  28 листопада 2018

Робоча зустріч щодо будівництва автодороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом

Робоча зустріч щодо будівництва автодороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом

Сьогодні, 28 листопада, в приміщені Дніпровської РДА відбулася робоча зустріч щодо будівництва автомобільної дороги на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом. В обговорені взяли участь депутат Київської міської ради Павло Тесленко, очільник Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук, заступник начальника Управління будівництва Дніпровської райдержадміністрації Лариса Кононенко, в.о. першого заступника директора, начальник Управління капітального будівництва Комунальної корпорації «Київавтодор» Павло Монастирний, директор товариства з обмеженою відповідальністю «Київдормістпроект» - Володимир Воробйов, головний інженер проекту ТОВ «Київдормістпроект» Рашид Халімов та представники відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА.

Під час наради присутні обговорювали питання будівництва нової автодороги, що з’єднає житловий масив ДВРЗ Дніпровського району столиці з Броварським проспектом.

На сьогоднішній день розпочато процес землевідведення під автомобільну дорогу. Наразі проект землевідведення проходить державну експертизу.

В рамках проекту передбачається: збільшити протяжність автодороги на 2.57 км; розширити проїзну частину на ділянці по вул. Вільховій, Макаренка та О. Довбуша до 7.5 м, на ділянці між вул. О. Довбуша та Броварським проспектом ширина становитиме 15 м; ширина смуги руху автотранспорту - 3,5-3,75 м. Крім того проект передбачає наявність велосипедних доріжок загальною площею більше 9 тис кв м.

Пропускна спроможність нової автомобільної дороги становитиме 3200 од. за годину.

Проблемним питанням, що піднімалося стосувалося наявність у юридичних та фізичних осіб права користування земельними ділянками на вул. Василя Вишиваного та на виїзді на Броварський проспект, котрі потрапляють під трасу будівництва автомобільної дороги на ділянці між вул. Олекси Довбуша та Броварським проспектом.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку