Головна  →  Анонси подій  →  19 грудня 2018

Запрошуємо на новорічні заходи

Запрошуємо на новорічні заходи

Різдво та Новий Рік по праву можна назвати найчарівнішими святами, настання яких з нетерпінням чекають не тільки малеча, але й дорослі. Приєднатись до новорічних святкувань та наповнитись духом Різдва можна у Дніпровському районі, де для мешканців та гостей столиці підготовлено ряд заходів та цікавих подій. У бібліотеках та школах естетичного виховання району у грудні 2018 - січні 2019 років відбудуться новорічні й різдвяні виставки та вечорниці.

17 грудня - у приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва „Алмаз” (вул. Миропільська, 19) - показ новорічної казки „Снігурка Христинка і віртуальна троянда”. Заплановано дві вистави на 11.00 та 13.00.

19 грудня о 16.30 у Парку культури та відпочинку «Перемога» (бульв. Перова, 2) відбудеться Свято засвічення Головної новорічної ялинки Дніпровського району. Організована різноманітна концертна програма, зокрема, за участю артистів театру „Дзеркало” Петранюка В. І. та Сторчоуса Д.В.

19-20 грудня - в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва (вул. Алматинська, 109) правління освіти Дніпровського району презентує святкову новорічну програму дитячо-юнацької хореографічної студії ім. М. Коломійця „Щасливе дитинство”. Дві вистави на день - об 11.00 та 13.00.

21 грудня - в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва (вул. Алматинська, 109) святковий концерт-вистава для учнів шкіл мікрорайону ДВРЗ. Заплановано два концерти на день - об 11.00 та 13.00.

24 грудня - в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва (вул. Алматинська, 109) показ новорічної казки „Снігурка Христинка і віртуальна троянда”.

Запрошуємо всіх на новорічні заходи до Дніпровського району столиці! Ми подаруємо вам неймовірні враження, яких вистачить на цілий рік!

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу культури Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку