14 організацій Дніпровського району Києва увійшли в ТОП-100 громадських організацій
У столиці нагородили відзнаками переможців кращих практик партнерства влади та громади «ТОП-100». Урочиста церемонія відбулася вже п’ятий рік поспіль в міській держадміністрації.
«Усі учасники відбору, а це майже 500 громадських організацій та ініціатив, – це приклад того, як єдність і співпраця змінюють наше суспільство. Попереду ще багато викликів, утім спільно ми створюємо сильне майбутнє для Києва. Сьогодні ми відзначаємо найактивніших, водночас щиро дякуємо кожному, хто своєю працею доводить: столиця має потужний потенціал активістів і лідерів, здатних змінювати наше місто і нашу країну на краще», – заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Марина Хонда.
Загалом у відборі взяли участь 446 громадських організацій та ініціатив, присвячених волонтерству. Переможців визначила конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Київської міської ради, Громадської ради при КМДА та громадського сектора.
Від Дніпровського району столиці нагороди отримали 14 найкращих організацій, серед яких:
- Благодійна організація «Благодійний фонд «Дніпровський»;
- Дніпровська районна організація Товариства Червоного Хреста України м. Києва;
- Благодійний фонд «Небайдужі люди»;
- Дніпровська районна організація ветеранів України м. Києва;
- Громадська організація «Всеукраїнська організація фахівців оцінки»;
- Всеукраїнський Благодійний фонд «Розквіт нації»;
- Громадська спілка «Київський форум волонтерів»;
- Громадська організація «Я люблю Україну»;
- Громадська організація «Національний рух «Перший спалах»;
- Благодійна організація «Благодійний фонд «Польова кухня Б-50»;
- Громадська організація «Київська організація інвалідів, пенсіонерів та учасників бойових дій ІРІДА»;
- «Благодійний фонд «Карітас»;
- Громадська організація «Свідомі Кияни»;
- Громадська організація «Ініціатива Е+».
Активна громада Дніпровського району Києва в співпраці з місцевою владою вирішувала різні питання життєдіяльності, допомагала волонтерам та військовим, малозахищеним верствам населення тощо.
Волонтерство для України завжди було не просто явищем, а справжнім рухом, що об’єднує людей, готових допомагати. Волонтери стали символом незламності та віри в краще майбутнє. Вони з перших днів повномасштабної війни, а для багатьох – ще з 2014 року, проявляють відвагу і самопожертву, рятуючи життя, підтримуючи Захисників і Захисниць, піклуючись про найуразливіші категорії населення. Разом ми формуємо майбутнє, де громада та влада працюють як єдиний механізм, що забезпечує розвиток, допомогу і підтримку.