Головна  →  Новини  →  29 березня 2019

Служба у справах дітей та сім’ї за підтримки ОБСЄ провела семінар-тренінг з протидії торгівлі людьми

Служба у справах дітей та сім’ї за підтримки ОБСЄ провела семінар-тренінг з протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 29 березня, Служба у справах дітей та сім’ї Дніпровського району за підтримки ОБСЄ провела семінар-тренінг за темою: «Протидія торгівлі людьми». До участі долучилися представники Управління праці та соціального захисту населення Дніпровського РДА, районного Управління освіти, відділу охорони здоров’я Дніпровської райдержадміністрації, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та громадської організації «Гармонійне суспільство». Захід проходив на базі районної Служби у справах дітей та сім’ї.

Спеціалісти детально розповіли про специфіку злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, та механізмів протидії їм, правила виїзду за кордон. Надали інформацію щодо легального працевлаштування за кордоном і оформлення робочої візи.

Під час семінару присутні дізналися про причини сучасної торгівлі людьми; різницю між торгівлею людьми та незаконним вивезенням мігрантів; найпоширеніші шляхи вербування; сфери діяльності та пропоновані види робіт; групи ризику торгівлі людьми; наслідки торгівлі людьми; національне та міжнародне законодавство в сфері протидії торгівлі людьми.

Однією із проблем в суспільстві залишається виявлення і реабілітація осіб постраждалих від торгівлі людьми, оскільки значна частина людей в силу обставин не звертається за допомогою, коли постраждалому надано офіційний статус жертви від торгівлі людьми – він має право на безплатне медичне обстеження та лікування; матеріальну допомогу згідно з Порядком затвердженим постановою Кабінету Міністрів України; допомогу в працевлаштуванні; реалізації права на освіту та професійну підготовку; на безплатну медичну, психологічну, соціальну, правову та іншу допомогу.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Служби у справах дітей та сім’ї Дніпровської РДА та Міністерства соціальної політики України

Перейти до спискуВерсiя для друку