Головна  →  Новини  →  12 квітня 2019

Ремонт освітніх закладів району на особливому контролі районної влади та депутатського корпусу

Ремонт освітніх закладів району на особливому контролі районної влади та депутатського корпусу

За дорученням Київського міського голови Віталія Кличка постійно проводяться зустрічі районної влади з депутатами Київської міської ради. Одним з основних напрямків роботи влади є виконання програми соціально економічного розвитку міста Києва.

12 квітня очільник Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук спільно з депутатом Київради Сергієм Артеменком провели виїзну робочу зустріч на об’єктах освітянської сфери мікрорайону Воскресенка. До наради долучилися в.о. начальника Управління будівництва Дніпровської РДА Іван Брижко та директор Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» Сергій Прогонюк.

В рамках зустрічі оглянули станцію юних техніків – Центр науково-технічної творчості молоді (вул. М. Кибальчича, 12А). Цього року планується провести утеплення фасаду будівлі та виконати ремонт покрівлі. Крім того програмою передбачено заміну вікон на нові.

В спеціалізованій школі №234 з поглибленим вивченням економіки і права (вул. Райдужна, 12) плануються роботи з утеплення фасаду будівлі. Зауважимо, що минулого року, було завершено ремонт харчоблоку школи. В рамках виконання програми з будівництва (реконструкції) футбольних полів зі штучним покриттям, в 2018 році було облаштовано нове футбольне поле розміром 22х42 метри (замовник робіт КП «Житло-сервіс»).

Учасники зустрічі оглянули якість виконання робіт з поточного ремонту двох під’їздів житлового будинку на б-рі Перова, 40. Загальна вартість робіт становила 110 тис. грн.

Контроль за якістю проведення робіт постійно перебуває на особистому контролі депутата Київради Сергія Артеменка та керівництва Дніпровської райдержадміністрації.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку