Головна  →  Новини  →  5 червня 2019

Робоча зустріч щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку в мікрорайоні Воскресенка

Робоча зустріч щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку в мікрорайоні Воскресенка

4 червня в рамках виконання програми соціального та економічного розвитку відбулася об’їзд території мікрорайону Воскресенка Дніпровського району столиці. До участі долучилися депутат Київської міської ради Сергій Артеменко, голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук, директор Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» Сергій Прогонюк та керівник районного Управління будівництва Іван Брижко.

Під час зустрічі оглянули стан виконанні робіт в спеціалізованій школі №234 з поглибленим вивченням економіки і права (вул. Райдужна, 12). В рамках проекту виконується утеплення фасаду будівлі. Зауважимо, що минулого року, було завершено ремонт харчоблоку школи. В рамках виконання програми з будівництва (реконструкції) футбольних полів зі штучним покриттям, в 2018 році було облаштовано нове футбольне поле розміром 22х42 метри (замовник робіт КП «Житло-сервіс»).

Цього року в дитячому навчальному закладі №688 виконають капітальний ремонт харчоблоку. На сьогоднішній день виконуються роботи з демонтажу старого обладнання. Загальна вартість робіт становить 500 тис. грн. За ініціативи депутата Київради С. Артеменка та за дорученням Київського міського голови В. Кличка виконуються роботи з утеплення фасаду будівлі дитсадочка.  

В середній загальноосвітній школі №224 (вул. М. Кибальчича, 5) виконується утеплення фасаду будівлі. Також для розширення можливостей інклюзії в освітніх закладах району, в даній школі облаштовано пандуси та безбар’єрний простір. Найближчим часом будуть встановлені поручні на пандусах. Загальний кошторис робіт становить 2,3 млн. грн. В 2018 році, в рамках виконання програми соціального та економічного розвитку м. Києва, в школі було виконано капітальний ремонт спортивної зали, роздягальнь та душових.  

Крім того, учасники зустрічі оглянули нове поле для гри в міні-футбол між домами по вул. Г. Ватутіна, 8А-8Г. В рамках проведених робіт було облаштовано бетонний фундамент, штучне покриття для футбольних полів, нанесено розмітку та встановлено металеву огорожу. Площа поля для міні-футболу становить 540 кв. м (18х30 м) За активної підтримки мера столиці Віталія Кличка встановили воркаут майданчик. Крім того, для створення більш комфортних умов додатково встановили лаву та сміттєву урну. Загальна вартість робіт 1,2 млн. грн.

Контроль за якістю проведення робіт постійно перебуває на особливому контролі депутата Київради Сергія Артеменка та керівництва Дніпровської райдержадміністрації.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку