Головна  →  Новини  →  19 червня 2019

Відбувся районний фестиваль краси та творчості «Дніпровська паняночка - 2019»

Відбувся районний фестиваль краси та творчості «Дніпровська паняночка - 2019»

19 червня в позашкільному навчальному закладі «Центр еститичної та художньо-естетичної для дітей та юнацтва «Зміна» (вул. Краківська, 20) Дніпровського району пройшов щорічний дитячий літній фестиваль. В рамках фестивалю відбувся проект краси та таланту "Дніпровська паняночка - 2019". Вихованці дитячих оздоровчих таборів району зібрались, щоб відзначити красу, талант, грацію та чарівність юних красунь та обрати «Дніпровську паняночку -2019».

Фестиваль організовано  районним Управлінням освіти за підтримки Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації.

Серед почесних гостей фестивалю були начальник районного Управління освіти Наталія Іваніна, представники театру, кіно, актори та громадських організацій.

Авторитетне  журі визначило кращих у номінаціях: «Паняночка глядацьких симпатій»,  «Паняночка онлайн симпатій» та «Паняночка дружніх симпатій».

Юні дівчатка змогли  проявити себе у майстерності демонстрації одягу, створенні українського образу та фотосесії.

За юних красунь вболівали  рідні, друзі,  учні пришкільних  літніх таборів та літнього мовного табору при позашкільному навчальному закладі «Зміна» разом із стажерами-іноземцями.

Присутні свята насолоджувалися вокальними виступами Тетяни Ходи та Злати Меркулової. Впродовж фестивалю всі охочі мали змогу прийняти участь в різноманітних майстер-класах, організованих педагогами-вихователями.

Також для відвідувачів встановлено різноманітні фотозони.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку