Головна  →  Новини  →  2 липня 2019

Прибрано стихійні сміттєзвалища на просп. Соборності, 18, просп. П. Тичини, 20А та вул. Березняківській, 26, 30, 30А

Прибрано стихійні сміттєзвалища на просп. Соборності, 18, просп. П. Тичини, 20А та вул. Березняківській, 26, 30, 30А

Комунальні служби Дніпровського району щоденно працюють над покращенням благоустрою балансових територій. Співробітники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» продовжують ліквідовувати стихійні сміттєзвалища. Сьогодні сміттєзвалища було прибрано за адресами: просп. Соборності, 18, просп. Павла Тичини, 20А, вул. Березняківській, 26, 30, 30А.

Зеленбудівці Дніпровського району пропололи квіткові клумби в Парку культури та відпочинку "Перемога" та у сквері на Дарницькій площі.

Враховуючу суху та спекотну погоду комунальники району поливають дерева, кущі та квітники.

Спеціалісти Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» виконують роботи з поточного (ямкового) ремонту вулично-дорожньої мережі.

Співробітники відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА продовжуються роботи з демонтажу незаконних рекламних вивісок.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району та Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку