Головна  →  Новини  →  8 серпня 2019

Підготовка до опалювального сезону 2019-2020 років триває

Підготовка до опалювального сезону 2019-2020 років триває

Сьогодні, 8 серпня, відбулося засідання оперативного штабу з підготовки житлового господарства Дніпровського району та об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду 2019-2020 років. Нарада пройшла під керівництвом начальника районного Управління житлово-комунального господарства Надії Косар.

До наради долучилися Сергій Прогонюк – директор Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», керівники житлово-експлуатаційних дільниць №401-412, представники теплопостачальних організацій (РТМ «Дарниця», «Позняки», «Троєщина» комунального підприємства «Київтеплоенерго» та ТОВ «Євро-Реконструкція»), спеціалісти комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва та«Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва», а також представники районного управління освіти, відділів культури та охорони здоров'я.

На зустрічі йшлося, передовсім, про ступінь готовності житлово-комунального господарства та об’єктів соціально-культурного призначення району до зимування, хід отримання житлово-експлуатаційними дільницями та закладами актів готовності за формою Е-8 до опалювального сезону 2019-2020 років.

Керівники житлово-експлуатаційних дільниці доповіли про завершення промивки систем центрального опалення в житлових будинках комунальної власності.

Акцент у розмові робився на пошук шляхів та механізмів розв’язання задач проблемного характеру, які виникають при підготовці об’єктів з огляду, зокрема, і на процеси, пов’язані з поверненням до сфери управління комунальних служб інженерних мереж міста.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку