Головна  →  Новини  →  19 серпня 2019

В рамках підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2019-2020 років отримано 238 форм Е-8

В рамках підготовки житлового фонду до опалювального періоду 2019-2020 років отримано 238 форм Е-8

Комунальники Дніпровського району продовжують наводити лад на балансових територіях. Спеціалісти Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району висаджують квіти та прополюють клумби.

Співробітниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» продовжується робота з поточного ремонту вхідних груп, під'їздів та покрівель.

Триває робота з підготовки житлового фонду до опалювального сезону 2019-2020 років. Станом на 19 серпня отримано 238 форм Е-8.

Продовжується покіс трави газонів та полив зелених зон району. Крім того комунальники виконують роботи з санітарної обрізки дерев та формуючої - кущів.

Цього тижня районними автодорожниками заплановано завершити роботи з асфальтування міжквартальног опроїзду по вул. Бучми, 2.

На минулому тижні відділом з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища Дніпровської РДА спільно з представниками комунальних підприємств "Київміськсівтло" та "Київпастранс" було проведено роботи з демонтажу незаконних рекламних вивісок.

В період з 12 по 18 серпня інспекторами з благоустрою було складено 6 протоколів про адміністративне правопорушення та видано 181 припис на усунення виявлених недоліків.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району та відділу з питань благоустрою та контролю за охороною природного середовища

Перейти до спискуВерсiя для друку