Головна  →  Новини  →  22 серпня 2019

Районні зеленбудівці обробили парк по вул. Шумського проти амброзії

Районні зеленбудівці обробили парк по вул. Шумського проти амброзії

Сьогодні спеціалісти Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень виконали роботи з обробки проти рослини-алергена амброзії в парку по вул. Ю. Шумського.

Минулого року, Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Дніпровського району, вперше в Києві було застосовано новий екологічний метод боротьби проти даної рослини – це технологія обприскування препаратом «Стоп Амброзія», виготовленим на основі природного мінералу Бішофіт, котрий при потраплянні на листя рослини-алергену проникає в середину та викликає її в’янення. Неймовірні результати минулого року показав даний препарат, тому вже цьогоріч ми впроваджуємо цю технологію як один із основних методів боротьби проти амброзії.

Нагадуємо, що такий препарат має ряд переваг, серед основних - є безпечне використання в населених пунктах, безпечний для людей та тварин. Окрім того, цей метод є найменш трудомісткий в порівнянні з вириванням її з коренем.

Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною і нефертильною, тобто її насіння не здатне розмножуватись. Але слід пам’ятати, що насіння амброзії зберігається у грунті протягом 40 років, тому це не означає, що наступного року амброзії на цьому місці вже не буде. Тому протягом 3-4 років слід буде проводити повторну таку ж обробку. Але це зменшить її кількість та алергенність і не дасть змогу їй зацвісти.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень

Перейти до спискуВерсiя для друку