Головна  →  Новини  →  11 вересня 2019

Мешканців Русанівки запрошують на яскравий сімейний фестиваль

Мешканців Русанівки запрошують на яскравий сімейний фестиваль
Це вже 6-й фестиваль сімейного дозвілля «РусанівкаFEST» - найкращий, найдушевніший і найрусанівський фестиваль! Захід організовано Комунальним підприємством Європейський культурний центр "Краків".

У програмі:

- Презентація творчих колективів, розташованих на Русанівці та Березняках! Ви зможете побачити виступи колективів, поспілкуватися з керівниками та обрати хореографічний ансамбль або студію для своїх діточок або, можливо, для себе.
- Майстер-класи: по виготовленню прикрас з каміння, плетіння вінків, вишивки, розпису пряників тощо! Ви або ваша дитина зможете зробити для себе на згадку щось дуже красиве своїми руками!
- Танцювальний майстер-клас «Регтайм» від керівників ансамблю спортивного бального танцю «Матадор»! Спробуйте себе у хореографії! Танець-знайомство – це прості рухи, що мають «вау-ефект».
- Концертна програма: Андрій Іванов та гурт «Завжди Зелені»! Цей гурт завжди дарує позитивний сонячний настрій!)
- Вперше на фестивалі Діксіленд бенд «Весело живемо!» презентує ДЖАЗ ДЛЯ ДІТЕЙ! Унікальна можливість познайомити діточок з джазом: мелодії з дитячих мультфільмів у джазовій обробці подарують фантастичний настрій як малечі, так і дорослим! 
- Фотовиставка «Наш «КРАКІВ»». Підготували фотографії – спогади про життя ЄКЦ «Краків» з моменту «як це починалось».
- Приємне спілкування та тепла сімейна атмосфера.

Русанівка FEST
Коли: 15 версеня, 12.30 - 19.00
Де: Русанівський бульвар, біля пам'ятника М.В. Гоголю.
Вхід вільний
За інформацією: vechirniy.kyiv.ua
Перейти до спискуВерсiя для друку