Головна  →  Анонси подій  →  29 жовтня 2019

5 причин прийти на фестиваль кар’єрних можливостей STUD-FEST Impulse у Києві

5 причин прийти на фестиваль кар’єрних можливостей STUD-FEST Impulse у Києві

29-30 жовтня у Києві пройде найбільший студентський фестиваль STUD-FEST Impulse, де кожний може знайти роботу мрії. Нам настільки подобається ідея поєднати в одному місці студентів та роботодавців, до ми й самі долучаємось і будемо допомагати учасникам із кар’єрними пошуками. 

Уявіть собі місце, де майбутні роботодавці в інтерактивній формі знайомлять вас зі своїми компаніями, а усе, що вам залишається — це обрати найкращий для себе варіант з-поміж безлічі пропозицій. Це і є фестиваль STUD-FEST Impulse, і якщо ми не переконали вас його відвідати, то ось вам іще 5 причин.

Чому варто прийти на фестиваль STUD-FEST Impulse

1.Щоб знайти роботу

Тут можна буде знайти найкращі вакансії та можливості стажування від провідних роботодавців України. Окремі зони будуть виділені для представників IT-компаній, а також молодіжних ГО та стартапів. Отримати роботу можна буде просто на фестивалі: співбесіди та працевлаштування у прискореному форматі передбачені програмою.  

2.Щоб отримати кар’єрну консультацію від Happy Monday

Як кар’єрний портал і платформа професійного розвитку, ми не могли пропустити такий масштабний студентський фестиваль, тому шукайте наш стенд, щоб: 

  • отримати консультацію щодо складання резюме та супровідного листа і підготовки до співбесіди — усього, що стосується роботи, додаткового навчання чи стажування;
  • особисто поставити питання нашій експертці Олені Бєліковій — кар’єрній консультантці з досвідом роботи в HR-сфері понад 7 років, яка допомагає своїм клієнтам знаходити роботу для душі і задоволення.

3.Щоб взяти участь у хакатоні 

У рамках STUD-FEST Impulse відбудеться також Student Career Hackathon. Це можливість проявити себе в бізнес-середовищі і вирішити реальний кейс компанії зі своєю командою. Авторів найкреативніших рішень одразу запросять на співбесіду. 

3.Щоб завести нові знайомства і отримати фідбек

Ви зможете познайомитись з HRами крутих українських і міжнародний компаній, отримати їхній зворотний зв’язок щодо вашої кандидатури на вакансії і корисні поради. А також — знайти однодумців, познайомитись із представниками громадського сектору і стартапів.

4.Щоб розважитись

На відвідувачів також чекають смачна їжа та релакс в зручно облаштованих зонах, багато гарного настрою, конкурси та призи від команди-організатора фестивалю — STUD-POINT.

Реєстрація на фестиваль

STUD-FEST Impulse відбудеться 29-30 жовтня.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням

Більше інформації можна знайти на сторінці фестивалю у Facebook

За інформацією: ТОВ "STUD-POINT"

Перейти до спискуВерсiя для друку