Головна  →  Анонси подій  →  12 жовтня 2019

12, 13, 19, 20 жовтня відбудеться практичний курс "Youth Stage" молодіжна платформа

12, 13, 19, 20 жовтня відбудеться практичний курс "Youth Stage" молодіжна платформа

12, 13, 19, 20 жовтня з 10.00 до 17.30 в міжнародному конгрес-центрі «Український дім» Київським молодіжним центром заплановано проведення заходу «YOUTH STAGE» - молодіжна платформа. Цей проект організовується з метою підготовки активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

Лектори курсу навчатимуть учасників принципу та порядку управління територіями в рамках місцевих громад, ознайомлять з кращими практиками цієї діяльності, допоможуть вдосконалити знання в політичному та громадському питанні, освоїти навички політичного менеджменту, навчитися чітко та якісно викладати свої думки, вести перемовини та виступати публічно.

Програма курсу передбачає навчання у форматі інтерактивних лекцій, презентації, дискусії. Практична частина за результатами індивідуального завдання передбачає стажування в органах державної влади та екскурсії до Верховної Ради України.

З учасниками проекту працюватимуть досвідчені лектори: державні службовці, політики, помічники депутатів, коучі, психологи, лектори з особистісного розвитку, спеціалісти політичного PR, медіа-експерти, політичні консультанти.

Організатори запрошують молодь, яка займає активну життєву позицію, робить перші кроки в громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні.

Участь у заході безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова та здійснюється за посиланням: docs.google.com

Контактна особа та координатор проекту: Сапожніков Євген.

Тел. (066)154-24-13.

Електронна адреса: platforma.ys@gmail.com

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський молодіжний центр»

Перейти до спискуВерсiя для друку