Головна  →  Новини  →  28 жовтня 2019

Очільник району завітав до ветеранів Другої світової війни та воїнів-учасників АТО, які знаходяться на лікуванні в Київській клінічній лікарні №11

Очільник району завітав до ветеранів Другої світової війни та воїнів-учасників АТО, які знаходяться на лікуванні в Київській клінічній лікарні №11

Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди відзначення 75-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників у відділені нейрореабілітаційного центру для учасників АТО Київської міської клінічної лікарні №11 Дніпровського району міста Києва відбувся святковий захід. Голова Дніпровської райдержадміністрації Петро Онофрійчук, його заступниця Алла Загородня, керівники районних управління праці та соціального захисту населення  Олександра Соя і відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови РДА Павло Пашковський завітали до медичного закладу, аби привітати з цією знаменною датою ветеранів Другої світової війни та воїнів-учасників АТО, які знаходяться тут на лікуванні.

Вшанувати та подякувати героям завітали і вихованці Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району столиці. Народний художній колектив ансамблю танцю «Сувенір», народний художній колектив театр хореографічних мініатюр «Цвіт папороті» та  фольклорний ансамбль «Ягілочка» своїми натхненними виступами створювали святкову та урочисту атмосферу зустрічі.

«Шановні наші дніпровчани! Приміть наші щирі привітання з нагоди 75-ї річниці з Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. Цього дня ми згадуємо тих, хто ратними подвигами на полях боїв, тяжкою працею в тилу, боротьбою в партизанському підпіллі здобули перемогу над ворогом. Велику жертву приніс народ України: кожна родина на собі відчула, що таке жахи війни, втрати близьких та осель. Наші співвітчизники проявили високу силу духу, справжній патріотизм та героїзм, відданість військовій присязі та обов’язку. Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та незламність духу стали прикладом для тисяч молодих українців, які нині постали на захист рідної землі. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Кожній родині – щастя, добробуту, тепла, затишку та мирного неба над головою!» - звернувся до присутніх Петро Онофійчук.

Приємним завершенням зустрічі стало спільне фото на пам’ять, квіти та теплі пледи від Дніпровської райдержадміністрації.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

 

Перейти до спискуВерсiя для друку