Головна  →  Новини  →  12 листопада 2019

На виїзному прийомі очільника району вирішувалися питання житлово-комунального господарства, благоустрою та соціальної сфери

На виїзному прийомі очільника району вирішувалися питання житлово-комунального господарства, благоустрою та соціальної сфери

11 листопада очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук провів черговий виїзний прийом громадян. Цього разу зустріч з мешканцями відбулася у приміщенні житлово-експлуатаційної дільниці №412 (просп. Ватутіна, 4А). Дніпровчани мали змогу особисто поспілкуватись з головою району та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, поставити питання та отримати кваліфіковані відповіді.

Основні проблеми, з якими звернулись заявники, стосувались житлово-комунального господарства: покращення житлових умов, якість обслуговування житлового будинку. На особистому прийомі обговорювалися й питання соціальної сфери, зокрема, надання матеріальної допомоги, працевлаштування, а також відновлення благоустрою на прибудинковій території.

Петро Онофрійчук уважно вислухав кожного заявника та дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації оперативно вирішити озвучені питання або надання можливу, враховуючи повноваження, допомогу у їх вирішенні.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за інформацією відділу роботи із зверненнями громадян

Перейти до спискуВерсiя для друку