Головна  →  Новини  →  14 листопада 2019

Проходження опалювального сезону 2019-2020 років на особливому контролі керівництва району

Проходження опалювального сезону 2019-2020 років на особливому контролі керівництва району

Сьогодні, 14 листопада, відбулося чергове засідання оперативного штабу щодо проходження опалювального сезону 2019-2020 років. Нарада відбулася під головуванням першого заступника голови Дніпровської райдержадміністрації Віктора Сушінця у приміщенні Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації (б-р Праці, 1/1).

У роботі штабу взяли участь керівники комунальних підприємств Дніпровського району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань житлово-комунального господарства, освіти, охорони здоров’я та культури, начальники всіх районних житлово-експлуатаційних дільниць та представники ТОВ «Єврореконструкція», КП "Київтеплоенерго", РТМ «Троєщина» та РТМ «Дарниця».

Віктор Сушінець у вступному слові розповів про загальний стану проходження опалювального періоду житлового фонду та об’єктів соціального значення.

Представники комунальних підприємств «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва», по утриманню зелених насаджень Дніпровського району м. Києва та «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» доповіли про стан підготовки до зимового періоду. З метою проведення робіт по боротьбі з ожеледицею на дорогах та тротуарах в зимовий період, придбано посипковий матеріал у достатній кількості: пісок, сіль та піщано-соляну суміш. Для забезпечення безперебійної роботи комунального автотранспорту заздалегідь підготовлені паливно-мастильні матеріали.

Також під час засідання піднімалося питання пошкодження теплових мереж, що стався 13 листопада у районі Микільської Слобідки (біля пляжу «Веселка»). Надія Косар, начальник Управління житлово-комунального господарства, акцентувала увагу представника ТОВ «Єврореконструкція» на необхідності проведення перерахунку оплати за центральне опалення для населення у зв’язку із незадовільною якістю надання послуги.

У робочій обстановці та в процесі активного діалогу були напрацьовані подальші оперативні кроки задля усунення проблемних питань під час проходження опалювального сезону 2019-2020 років.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку