Головна  →  Новини  →  23 листопада 2019

Звернення очільника району Петра Онофрійчука з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 86-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

Звернення очільника району Петра Онофрійчука з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів та 86-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

Шановні дніпровчани!

Сьогодні, в передостанню суботу листопада, в Україні вшановують пам’ять жертв одного з найбільш жахливих злочинів в історії людства - Голодомору 1932-1933 років - геноциду Українського народу. В ті роки сталінський режим розв’язав справжню нищівну війну проти нашого народу. Її метою було знесилити і розчавити українське селянство та українську інтелігенцію, українську мову, культуру, знищити Україну, як осередок волелюбних традицій.

Мільйони наших співвітчизників були цілеспрямовано принесені в жертву голодній смерті. На найродючішій у світі землі люди згасали від штучно спричиненого голоду, мучилися, дичавіли.

Сумні спогади про голодне лихоліття щемом торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні наш обов'язок - зробити все, аби зболена пам’ять про мільйони зморених голодом душ, розстріляних і закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на українській землі.

Дорогі дніпровчани! Закликаю всіх Вас на знак скорботи про жертв голодоморів приєднатися 23 листопада о 16:00 год. до загальнонаціональної хвилини мовчання, запалити свічку пам’яті і поставити її на підвіконня у своїй оселі.

Вічна шана і незгасна пам’ять жертвам Голодомору!

З повагою

Голова Дніпровської районної

в місті Києві державної адміністрації Петро Онофрійчук

Перейти до спискуВерсiя для друку