Головна  →  Новини  →  28 листопада 2019

Підготовка до опалювального періоду 2019-2020 років: 58 одиниць снігоприбиральної спецтехніки готові до зими

Підготовка до опалювального періоду 2019-2020 років: 58 одиниць снігоприбиральної спецтехніки готові до зими

28 листопада в Дніпровській райдержадміністрації (б-р Праці, 1/1) відбулось чергове засідання оперативного штабу з підготовки житлово-комунального господарства району до опалювального періоду 2019-2020 років. Засідання проходило під головуванням першого заступника голови Дніпровської РДА Віктора Сушінця. Серед присутніх були керівники комунальних підприємств Дніпровського району та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань житлово-комунального господарства, цивільного захисту, освіти, охорони здоров’я та культури, керівники всіх районних житлово-експлуатаційних дільниць та представники ТОВ «Єврореконструкція», КП "Київтеплоенерго".

Представники структурних підрозділів райдержадміністрації з питань охорони здоров’я, освіти та культури доповіли, що у всіх закладах, що віднесені до їх сфери управління, подано теплопостачання.

Представники Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району м. Києва» повідомили про готовність 34 одиниць спеціальної снігоприбиральної техніки, а також забезпечення паливно-мастильними та посипковими матеріалами.

Згідно доповіді представники районного зеленбуду в наявності у підприємства 8 одиниць снігоприбиральної спецтехніки. Підприємство повністю забезпечено посипковим матеріалом та необхідним обладнанням до зимового періоду.

Для подолань наслідків негоди на балансі Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» знаходиться 14 одиниць снігоприбиральної спецтехніки

Далі заслухали доповіді керівників районних ЖЕДів, які прозвітувати, що в житлових будінках всіх форм власності теплоносій подано згідно затвердженого графіка теплопостачання.

Учасниками зустрічі окремо розглядалося питання, відповідно до звернень мешканців Дніпровського району, щодо встановлення теплолічильників в будинках, де вони наразі відсутні.

Наприкінці засідання Віктор Сушінець зазначив, що з 29 листопада в районі починають працювати 3 пункти обігріву: Центральне відділення територіального центру соціального обслуговування (вул. Курнатовського, 7А), Київська клінічна лікарня №2 (вул. Краківська, 13) та ВТЦСО «Русанівка» (Русанівський бульвар, 4).Також у Дніпровському районі працює 2 точки гарячого харчування.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку