Головна  →  Анонси подій  →  4 грудня 2019

З 05 грудня розпочинається черговий практичний курс «Youth Stage» - молодіжна платформа

З 05 грудня розпочинається черговий практичний курс «Youth Stage» - молодіжна платформа

5, 6, 7, 8 та 12, 13, 14, 15 грудня 2019 року  з 12:30 до 18:00 годин  у  м. Києві пройде практичний курс: «YOUTH STAGE» молодіжна платформа. Проект впроваджує Київський молодіжний центр, який спрямований на підготовку активної молоді до суспільно корисної та ефективної роботи в системі органів державної влади та місцевого самоврядування.

Лектори курсу навчатимуть учасників принципу та порядку управлінням територіями в рамках місцевих громад, ознайомлять з кращими практиками цієї діяльності, допоможуть вдосконалити знання в політичному та громадському питанні, освоїти навички менеджменту, навчитися чітко та якісно викладати свої думки, вести перемовини та виступати публічно.       

Програма курсу передбачає навчання у форматі інтерактивних лекцій, презентації, дискусії. Практична частина (дата узгоджується) за результатами індивідуального завдання передбачає стажування в органах державної влади та екскурсії до Верховної Ради України.      

З учасниками проекту працюватимуть досвідчені лектори: державні службовці, помічники депутатів, коучі, психологи, лектори з особистісного розвитку, спеціалісти політичного PR, медіа-експерти, політичні консультанти.     

Організатори запрошують молодь, яка займає активну життєву позицію, робить перші кроки в громадській діяльності та має велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні. Участь у заході безкоштовна.

Попередня реєстрація обов’язкова та здійснюється за посиланням: https://goo.gl/4C28gN

Контактна особа та координатор проекту: Сапожніков Євген, тел.: (066) 154 24 13 та електронна адреса evgeniisapozhnikov@gmail.com 

Обов'язково мати документ, що посвідчує особу учасника.

Адреси проведення: 

  • 5 грудня – Український дім (Прес-центр, 1-й поверх), Хрещатик, 2;
  • 6 грудня – Київський національний університет технології та дизайну (КНУТД);
  • 7 грудня -  Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2;
  • 8 грудня - Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2; 
  • 12 грудня - Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2;
  • 13 грудня - Український дім (Велика виставкова зала, 2-й поверх), Хрещатик, 2;
  • 14 грудня -Київська міська державна адміністрація (КМДА 514 аудиторія), Хрещатик, 36;
  • 15 грудня – Київська міська державна адміністрація (КМДА 514 аудиторія), Хрещатик, 36. 

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський молодіжний центр»

Перейти до спискуВерсiя для друку