Головна  →  Новини  →  5 грудня 2019

У бібліотеці ім. П.Г. Тичини письменниця Валентина Розуменко презентувала свою книгу «Нескорені»

У бібліотеці ім. П.Г. Тичини письменниця Валентина Розуменко презентувала свою книгу «Нескорені»

04 грудня у Центральній районній бібліотеці ім. П.Г. Тичини (вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24) відбулась презентація книги "Нескорені" журналістки Валентини Розуменко. Авторка книги розповіла учням спеціалізованої школи № 65, що кожна епоха має своє покликання та своїх героїв. Маємо їх і ми, українці. У книзі «Нескорені» розповідається про Героїв-сучасників неоголошеної війни з російським агресором. Вона складається з інтерв’ю Валентини Розуменко із тими українськими чоловіками та юнаками, які пройшли крізь пекло Іловайська, Дебальцевого, Донецького аеропорту та інших «гарячих» точок.

Розповіді Героїв - це реальні історії патріотів, високі зразки мужності, сили духу, самопожертви та героїзму усіх тих, хто віддав своє здоров’я за свободу й незалежність нашої країни.

Пані Валентина розповіла молоді не лише про події на сході, а й про невідомі факти Революції Гідності. Книга «Нескорені» допоможе зберегти те, що усім нам необхідно знати і ніколи не забувати.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Централізованої бібліотечної системи Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку