Головна  →  Новини  →  9 грудня 2019

Юні дніпровчани стали переможцями у змаганнях з кіокушинкай карате

Юні дніпровчани стали переможцями у змаганнях з кіокушинкай карате

Традиційно, спортивний календар каратистів спортивного клубу «Доджо» досить насичений через велику кількість змагань на протязі року. Проте раціональна система підготовки та спортивного вдосконалення дозволяє успішно виступати, а також перемагати у цих змаганнях. Ось і цього разу наші майстри пустої руки показали свій високий клас на останніх чемпіонатах.

23 листопада в місті Фастів відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з кіокушинкай карате серед всіх вікових категорій, в якому прийняло участь 9 спортсменів спортивного клубу "Доджо". Більше 100 учасників взяло участь у змаганнях з цього дуже популярного в Україні виді японського єдиноборства. Показавши високий рівень техніки, міць та волю до перемоги дніпровчани завоювали 6 медалей (2 золоті, 2 срібні, 2 бронзові).

1 грудня в місті Бровари відбувся Чемпіонат України з кіокушинкай карате. В змаганнях брали участь учасники з усіх регіонів України. Команда Дніпровського району м. Києва здобула 5 призових місць.

7 грудня в спортивній залі спеціалізованої школи № 31 (вул. Березнева, 5) проходив Відкритий чемпіонат Дніпровського району м. Києва з кіокушинкай карате серед дітей з нагоди Дня Збройних сил України. Організатори змагань – районний відділ молоді та спорту та спортивний клуб «Доджо».

Головний суддя змагань - Олег Добко, президент Спортивного клубу «Доджо».

Всього участь у заході взяли 85 учасників віком 6-9 років, а також їхні батьки (віком понад 40 років), серед яких було багато вправних та титулованих каратистів.

Перше місце в загальнокомандному заліку виборола команда Дніпровського району м. Києва, друге - у спортсменів з міста Бучі, Київщини, «бронза» - у каратистів-сусідів з Дарницького району столиці.

Змагання проходили у святковій атмосфері. Перемогли найсильніші.

Довідково.

Дитячий спортивний клуб "Доджо" (вул. Березнева, 5) існує з 1988 року в загальноосвітній школі № 31 м. Києва. Він є осередком Міжнародної організації кіокушинкайкан Тезука Груп в Україні. "Доджо" співпрацює з усіма організаціями кіокушин карате України. Протягом багатьох років у цьому спортивному клубі вдосконалюють майстерність більше 300 каратистів-дніпровчан віком від 5 до 25 років.

За інформацією відділу молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку