Головна  →  Новини  →  16 грудня 2019

Відбулися змагання з Відкритої першості Дніпровського району з дзюдо серед юнаків

15 грудня, в спортивній залі Українського колежу ім. В.О. Сухомлинського (вул. Митрополита Андрея Шептицького, 5А) проходила Відкрита першість Дніпровського району  м. Києва з дзюдо серед юнаків.

Організаторами змагань виступили районний відділ молоді та спорту та дитячо-юнацька спортивна школа №10 (ДЮСШ).

Головний суддя змагань – Денис Дмитрієв, тренер-викладач відділення дзюдо ДЮСШ №10.

В змаганнях взяли участь близько 120 учасників як з Дніпровського, так і з інших районів міста. Юні дзюдоїсти показали високий рівень майстерності як для свого юного віку. Особливо відзначились дзюдоїсти-дніпровчани з дитячо-юнацької спортивної школи №10, які вибороли найбільше нагород на цьому турнірі.

Перемоги у своїх вагових категоріях здобули наступні вихованці ДЮСШ № 10: Ілля Поляков, Дем’ян Свістков, Андрій Чекалін, Михайло Данько, Артем Олефір, Матвій Забрянский, Данил Ляскович, КостянтинСтеценко.

Тренери чемпіонів – Артур Арутюнян, Ігор Башук, Денис Дмітрієв, Вадим Дзіговський, Сергій Мішкой.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу молоді та спорту Дніпровської РДА