Головна  →  Новини  →  17 грудня 2019

На Микільській Слобідці завершено капітальні ремонти сходових клітин

На Микільській Слобідці завершено капітальні ремонти сходових клітин

В Дніпрвоському районі продовжуються роботи з капітального ремонту житлово-комунального сектору. На початку грудня в мікрорайоні Микільська Слобідка завершено капітальний ремонт сходових клітини житлових будинків. Вищевказані роботи виконано за адресами: вул. М. Шептицького, 1/2 (під’їзд №14), вул. М. Шептицького, 20, вул. М. Шептицького, 24 (під’їзд №1), вул. Челябінська, 3 (під’їзди №№3,4), вул. Челябінська, 7 (під’їзд №4), вул. Микільсько-Слобідська, 4А (під’їзд №2), вул. Всеволода Нестайка, 1/18.

В рамках проведених робіт було встановлено встановлено нові енергоефективні LED-світильники, парбовано стіни, торцi сходових маршiв, плiнтуси,  галтелеї, сталеві труби, металеві поверхоні грат перил та драбин, а також двері та стелю, проведено безпіщане накриття поверхонь стін та стелі, відремонтовано штукатурку та інші роботи.

Крім того в житловому будинку по вул. Всеволода Нестайка, 1/18 замінили двері.

А в будинку по вул. Плеханова, 4Б — завершено капітальний ремонт покрівлі. Підрядною організацією було демонтовано старе покриття даху (в т.ч. над ліфтовими приміщеннями), проведено влаштування цементної вирівнювальної стяжки, проведено влаштування примикань до стін, витяжок та відливів, замінено покриття парапетів на нове з листової нержавіючої сталі. Загальна площа відремонтованої покрівлі за вказаною адресою - більше 1000 кв. м.

Всі роботи виконано в рамках реалізації Програми соціального і економічного розвитку міста Києва на 2019 рік.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами facebook.com

Перейти до спискуВерсiя для друку