Головна  →  Новини  →  17 грудня 2019

На прийомі очільника району вирішувалися питання житлово-комунального господарства та соціальної сфери

На прийомі очільника району вирішувалися питання житлово-комунального господарства та соціальної сфери

16 грудня очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук провів черговий особистий прийом громадян. Спілкування з відвідувачами проходило у приміщенні Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації (б-р Праці, 1/1). Щотижневі прийоми проводяться керівництвом адміністрації з метою вирішення нагальних питань щодо життєдіяльності району, допомоги у вирішенні особистих проблем та надання консультативно-довідкової допомоги заявникам. Для оперативного вирішення питань та надання більш точної відповіді на прийомі завжди присутні відповідні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Цього разу на особистий прийом до Петра Васильовича прийшли 11 відвідувачів, серед яких пенсіонери та інваліди І і ІІ групи. Питання, з якими вони звернулися, стосувалися в основному житлово-комунальної сфери: ремонту системи гарячого водопостачання та центрального опалення, перерахунку за неякісне надання житлово-комунальних послуг, відновлення асфальтового покриття міжквартального проїзду та ін.

Також піднімалися питання соціального захисту: надання матеріальної допомоги, призначення субсидії, забезпечення взуттям та тростиною інваліда І групи по зору, покращення житлових умов.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення від Петра Онофрійчука, а керівникам відповідних структурних та територіальних підрозділів райдержадміністрації ним були надані доручення оперативно вирішити озвучені питання або надати можливу, враховуючи повноваження, допомогу у їх вирішенні.

Підготовлено відділом з питань інформаційної політики за інформацією відділу роботи із зверненнями громадян

Перейти до спискуВерсiя для друку