Головна  →  Новини  →  23 січня 2020

Київрада планує подбати про освітлення території навчальних закладів столиці

Київрада планує подбати про освітлення території навчальних закладів столиці

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту депутати повторно підтримали проект рішення, який передбачає забезпечення освітлення території навчальних закладів столиці.

Як зазначають депутати Київради, наразі чимало навчальних закладів Києва погано освітлюються в темну пору доби. Це дає можливість недобросовісним громадянам пошкоджувати майно шкіл та дитячих садочків, порушувати громадський порядок, залишати після себе сміття.

«На сьогоднішній день, на території більшості навчальних закладів світлові опори, з плином часу, прийшли у не придатність для використання за призначенням. Здебільшого, коштів для повноцінного освітлення територій навчальних закладів немає. Для великої кількості батьків, в умовах погіршення криміногенної ситуації в місті, а особливо в Дніпровському районі, така ситуація є досить «кричущою», оскільки немає можливості для безпечного відвідування навчального закладу, а також гуртків, які, як правило, функціонують після закінчення навчального процесу», - зазначив ініціатор проекту рішення, депутат Київради Сергій Артеменко.

Відтак, райдержадміністрації повинні будуть створити комісії, які проведуть інвентаризацію мереж освітлення на території комунальних навчальних закладів. Окрім того, проект рішення  передбачає передачу на баланс світлових опор КП «Київміськсвітло», та зобов’язання останніх забезпечити повноцінне відновлення опор і освітлення довкола шкіл і дитсадків.

Проект рішення мають розглянути на пленарному засіданні Київради.

За інформацією kmr.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку