Головна  →  Новини  →  24 січня 2020

Держслужбовцям Дніпровської райдержадміністрації провели короткостроковий семінар "Запобігання корупції в публічному управлінні"

Держслужбовцям Дніпровської райдержадміністрації провели короткостроковий семінар "Запобігання корупції в публічному управлінні"

Сьогодні в приміщені Дніпровської райдержадміністрації відбувся навчальний семінар на тему: "Запобігання корупції в публічному управлінні". Перед присутніми виступив Ігор Пастух, викладач Національної академії державного управління при Президентові України.

Професійне навчання проведено Комунальним навчальним закладом "Київський міський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій".

Під час проведення заходу були обговорені наступні питання: правові засади державної антикорупційної політики, основні принципи боротьби з корупцією у сучасній Україні та умови успішної протидії корупції, міжнародний та зарубіжний досвід врегулювання конфлікту інтересів, аналіз вітчизняного законодавства щодо конфлікту інтересів у діяльності  державних службовців, форми та способи врегулювання конфлікту інтересів у публічних інституціях тощо.

За підсумками короткострокового семінару з питань протидії та запобігання корупції всі учасники отримали відповідні сертифікати.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики

Перейти до спискуВерсiя для друку