Головна  →  Новини  →  5 лютого 2020

639 комунальників та 45 одиниць спецтехніки залучені до прибирання району від снігу

639 комунальників та 45 одиниць спецтехніки залучені до прибирання району від снігу

З початком погіршення погодних умов співробітники комунальних служб Дніпровського району розпочали роботи з прибирання території від снігу. Станом на 8:00 годину ранку до робіт було залучено 639 комунальників та 45 одиниць снігоприбиральної спецтехніки. Крім того здійснюється обробка протиожеледними (посипковими) матеріалами магістральних вулиць району, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту (наразі використано 116 т).

Працівники Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» прибирають від снігу прибудинкові території та внутрішньоквартальні проїзди.

Районні озеленювачі виконують роботи з прибирання снігу у парках, скверах та бульварах, а також вздовж підходів до громадських зупинок та до станцій метро.

Співробітниками Комунального підприємства «Шляхово-експлуатаційне управління з ремонту та утримання автомобільних шляхів та споруд на них Дніпровського району міста Києва» проводяться роботи з розчищення та обробки протиожеледними матеріалами вулично-дорожньої мережі, тротуарів і зупинок громадського транспорту.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» та Комунального підприємства по утриманню зелених насаджень Дніпровського району

Перейти до спискуВерсiя для друку