Головна  →  Оголошення  →  7 лютого 2020

«Моя кар’єра в Україні»: продовжено прийом заявок на конкурс для десятикласників

«Моя кар’єра в Україні»: продовжено прийом заявок на конкурс для десятикласників

Учнів 10-х класів шкіл України запрошують податися на п’ятий Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні». Прийом заявок організатори продовжили до 10 лютого 2020 року.

Для участі в конкурсі школярам необхідно заповнити електронну форму до 10 лютого 2020 року включно за посиланням. У ній слід зазначити улюблену професію, успішних людей у цій сфері та поставити запитання до них. Обов’язковим також є есе про кар’єру мрії та мотивацію участі в конкурсі.

Найвмотивованіших учасників запросять на регіональні зустрічі в одному із шести міст України. Вони відбуватимуться у Києві, Львові, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Маріуполі, де школярі дізнаються про те, як втілити кар’єрні плани та зможуть зустрітись із керівниками місцевих компаній.

Докладніше про умови у положенні конкурсу.  

З будь-яких питань щодо участі у конкурсі звертайтесь до Мар’яни Дроняк, координаторки проекту: info@careerhub.in.ua, тел. 044 292 0248 та моб. 093 835 6228.

Довідково. П’ятий Всеукраїнський конкурс «Моя кар’єра в Україні» реалізується CSR Ukraine, Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у партнерстві з Першим Українським Міжнародним Банком (ПУМБ) за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури, молоді та спорту України.

За інформацією don.kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку