Головна  →  Новини  →  17 лютого 2020

В НВК «Домінанта» відбувся благодійний бал «З любов’ю в серці» на підтримку вихованців школи-інтернату №18

В НВК «Домінанта» відбувся благодійний бал «З любов’ю в серці» на підтримку вихованців школи-інтернату №18

14 лютого у навчально-виховному комплексі «Домінанта» (вул. Юності, 3) відбувся традиційний Віденський благодійний бал «З любов'ю в серці».  За ініціативи активу учнівського самоврядування дружня учнівська, батьківська та учительська родина навчального закладу вирішила підтримати учнів спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №18 (б-р Перова, 23/1), у якій навчаються діти з вадами слуху та тяжкими порушеннями мовлення.

На бал завітали почесні гості, серед яких очільник Дніпровського району Петро Онофрійчук, заступник голови Дніпровської РДА Алла Загородня, представники районного  Управління освіти, військовослужбовці, курсанти та ліцеїсти військових навчальних закладів, а також представники громадських та благодійних організацій.

Цього року благодійний бал за темою «Відчути серцем!» зустрічав гостей своєю фантастичною програмою, з живою класичною музикою, з безліччю майстер-класів від відомих зіркових українських хореографів Андрія Дикого та Олени Балджи. 

Майстер-класи з танців: мазурка, падеграс і вальс, традиційно для всіх присутніх проводили талановиті хореографи – Олена Балджи та Арем Гафонов.

Традиційно під час бальної церемонії у холі закладу працювала благодійна виставка – ярмарок робіт дитячої та родинної творчості «Небайдужі серця «Домінанти».  Немалих зусиль доклали учні НВК «Домінанта», батьки, учителі, аби влаштувати благодійний ярмарок під час балу. У якості лотів були виставлені роботи родин учнів закладу, зроблені власноруч. Вражає розмаїття малюнків, сувенірної продукції, творчих робіт, виконаних у різних техніках. Вазочки і шкатулки, картини, авторські автентичні мотанки та порцелянові ляльки, іграшки і прикраси.

Усі небайдужі, а це майже кожен учень навчально-виховного комплексу «Домінанта», мали змогу виявити доброчинні якості, щедрість, зворушливість та душевність, долучившись до благородної ідеї допомогти учням школи-інтернату №18.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами НВК «Домінанта»

Перейти до спискуВерсiя для друку