Головна  →  Новини  →  12 березня 2020

Інформація для роботодавців. Прості способи запобігання поширенню COVID-19

Інформація для роботодавців. Прості способи запобігання поширенню COVID-19

Роботодавці повинні запроваджувати профілактичні заходи, навіть якщо випадки COVID-19 не зареєстровані у населенному пункті, де вони здійснюють свою господарську діяльність.

  1. Переконайтеся, що робочі місця ваших працівників чисті та гігієнічні. Поверхні (столи та усі робочі поверхні, телефони, клавіатура, тощо) потрібно регулярно протирати дезінфікуючим засобом.
  2. Потрібно сприяти регулярному та ретельному миттю та дезінфекції рук.
  3. Необхідно сприяти наявності чистого повітря на робочому місці.
  4. Порадьте працівникам перед поїздками у відрядження отримати загальнодержавні рекомендації щодо протидії розповсюдженню COVID-19.
  5. Особам з температурою 37,3 °С необхідно залишатись вдома.

Що слід врахувати, коли працівники подорожують.

Перед поїздкою

Переконайтеся, що Ваша організація, співробітники мають актуальну інформацію про райони де поширюється COVID-19 (знайдіть останню інформацію від Всесвітньої організації охорони здоров´я щодо місця поширення COVID-19).

На основі актуальної інформації Ваша організація повинна здійснити оцінку переваг та ризиків, які повязані з майбутнім відрядженням працівників.

Уникайте направлення у відрядження працівників, які можуть піддаватися більш високому ризику інфікування та розвитку ускладнень (осіб літнього віку, співробітники, що мають захорювання на цукровий діабет, захворювання серця та легенів, тощо) в райони, де COVID-19 поширюється.

Переконайтесь, що всіх працівників, які подорожують у регіони, що повідомляють про COVID-19, проінформовано про профілактичні заходи кваліфікованими медичними працівниками.

Розгляньте питання про видачу працівникам, які збираються подорожквати невеликі пляшки з дезінфікуючими засобами для рук на основі спирту.

Під час подорожі

Заохочувайте працівників регулярно мити руки та триматися на відстані не менше 2-3 метрів від людей, які кашляють або чхають.

Переконайтеся, що працівникі знають що їм робити та до кого звертатись, якщо їм стане погано під час подорожі.

Після повернення з подорожі

Працівники, які повернулися з району, де розповсюджується COVID-19, повинні контролювати симптоми протягом 14 днів та проводити виміри температури тіла двічі на день.

Якщо у них м'який кашель або температура 37,3°С вони повинні залишатися вдома і самоізолюватися. Це означає уникати близького контакту з іншими людьми, включаючи членів сім´ї.

Вони повинні затефонувати до закладу охорони здоров´я та надати детальну інформацію пр свій стан та недавні подорожі.

Важливо залишатись подалі від роботи, навіть якщо наявні легкі симптоми та довелося приймати медпрепарати (парацетамол, ібупрофен), які можуть маскувати симптоми.

Інформацію підготовлена сектором з питань охорони праці ДніпровськоїРДА

Перейти до спискуВерсiя для друку