Головна  →  Новини  →  21 квітня 2020

Комунальники району продовжують виконувати роботи з дезінфекції місць загального користування житлових будинків

Комунальники району продовжують виконувати роботи з дезінфекції місць загального користування житлових будинків

Працівниками Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва» продовжується обробка дезінфікуючими засобами в житлових будинках. Комунальники оброблюють дезінфікаторами вхідні групи, під'їзди, ліфтові кабіни, поручні, поштові скриньки, домофони тощо.

Крім того дезінфікуючими препаратами обробляються елементи спортивних майданчиків.

Керівникам ЖБК та ОСББ Дніпровського району у приміщенні Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району», за адресою: вул. Челябінська, 9-Г, проводиться видача дезінфікуючих засобів. Видача здійснюється на першому поверсі будівлі (вхід з торця) з 9.00 год. до 16.00 год., перерва з 13.00 год. до 13.30 год.

Нагадуємо, що відповідно до п.6 Протоколу №16 Постійної комісії ТЕБ та НС «Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території міста Києва» запроваджено заборону користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району м. Києва»

Перейти до спискуВерсiя для друку