Головна  →  Оголошення  →  15 травня 2020

Щодо підтвердження пільг для зарахування дітей до садочків Києва

Щодо підтвердження пільг для зарахування дітей до садочків Києва

Через ситуацію з пандемією, спричинену коронавірусом (COVID-19), та оголошенням карантину багато звичних для нас процесів реалізується в онлайн формі.

З 18 травня 2020 року це стосується і процедури підтвердження наявної у вас пільги для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти столиці.

Для того, щоб підтвердити пільгову категорію заявки, просимо вас відправити на офіційну поштову скриньку районного управління освіти, до якого відноситься обраний садочок, наступні документи в електронному вигляді (скан або якісне фото):

  • заяву від батьків на управління освіти району розташування обраного закладу дошкільної освіти про підтвердження наявної пільги для зарахування дитини у заклад дошкільної освіти;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • документ, що підтвердує пільгу.

Звертаємо увагу, що прийом дітей  до закладів дошкільної освіти на 2020-2021 навчальний рік розпочнеться поступовою розсилкою електронних запрошень відповідно до черговості заявок. У разі прийняття запрошення батьки протягом 10 календарних днів мають підтвердити погодження в електронному кабінеті та подати до закладу освіти пакет документів у 14-денний термін після зняття карантинних обмежень.

Якщо при зарахуванні керівнику ЗДО не буде надано оригінал документу, що посвідчує зазначену в особистому електронному кабінеті пільгу, - запрошення до дитячого садка анулюється.

Офіційнаі поштова скринька Дніпровського районного Управління освіти: zdo.Dniprovskyi.ruo@kmda.gov.ua

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами don.kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку